Sevgiliye Uzun Mesaj Yazmak - Uzun Günaydın Mesajı

Sevgiliye Uzun Mesaj Yazmak

Sevgiliye uzun mesaj yazmak kaçıncı yüzyılda ortaya çıktı bilmiyorum ama yerine göre çok iş yapan bir yöntem. Aranız mı bozuk ? Yaz uzun uzun mesajları düzelsin. Peki ama Nasıl ?

sevgiliye uzun mesaj
Ne yazacağınız aslında tamamen sizin ve sevgilinizle alakalıdır yani yaşadıklarınız olaylarda hissettiğiniz ama ona söyleyemediğiniz şeyleri bütün detaylarına kadar yazabilirsiniz özellikle de erkekler bunu yapmalı kızlar seviyo böyle şeyleri (denendi). Yazın yani özellikle okumayı ve yazmayı seven kızlara yazın uzun uzun olacak ama kuru bir özür yerine uzun mesaj yazmalısınız ilginç ve çekici benzetmeler yapın mesela birbirinizi çok özlediyseniz " ben seni çok özledim " demek yerine " ben seni köpek gibi özledim " demek daha çekicidir. Tabi birde bu işin gerçeklik yönü vardır , yani gerçekten hissediyorsanız ya da kendinizde bu dediklerinizi yapabilecek potansiyeli görüyorsanız diyin. Uzun yazmak her zaman iyidir birine açılırken bile uzun mesaj yazın yaşadığınız , aslında hissettiğiniz şeyleri yazın platonik olur mesela bir kıza aşık olursun bazı olaylar olur ve o olaylara çok farklı açılardan bakarsın bunu yazın zaten gerçekten seviyorsanız farkında olmadan up uzun yazılar yazdığınızı fark edeceksiniz.Örnek Uzun MesajYanımda uyu istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyusunu seyredebilirim bitanem.sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım.gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam.o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi.nefes alıp verişini dinlerim.öyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim duracak gibi olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak.söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkım. sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum.yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim. yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. sadece yanımda uyu bir ömür.senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var.mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden.sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi.senin bir kökün var aşkım.içime çekmeye doyamadığım.ömrümü son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela.güzel olur bence.düşünsene son nefesim senin kökün.ölmem ki ben o zaman.o zaman sonsuz olurum cennet her istenilenin olduğu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar.cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum.ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye.onu ibadetim haline getirdim diye. günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki kökündan uzak kalmayayım 

gibi bir mesaj , bütün gününüzün iyi geçmesini sağlayabilir. Bu konu hakkında söylemek istediğiniz bir şey olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Tek kelamla uzun uzun bekleyenleride biliyorum. Kapat diyip yarım saat kapatamayanları Aşk bu insanın şeklini şevalini değiştiriyor sanırım.

  YanıtlaSil
 2. sevgiliye uzun günaydın mesajı yazarak bütün kötülüklerden kurtulabilitsiniz.

  YanıtlaSil
 3. Hatasız kul olmaz demişsin ama emin ol her insan hata yapar üstad. Sevgilininde gönlünü öyle bir mesajla almak okadar kolay degil.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizde hata olmaz ! Sen dene verdiğim taktikleri sonra konuşalım :D

   Sil

Hata yapmaktansa yorum yapın daha iyi :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Davetsiz Hayat