Bilgisayar Başından Para kazanmak

Bilgisayar Başından Para kazanmak

Ek gelir elde etmek istemez misiniz? Aylık kazandığınız paranın yanında birde fazladan 400-500 TL kazanmak çok güzel olmaz mıydı?
Eğer bu sorulara cevabınız evet ise yazımızı okumaya devam edin. Hatasız Kul olarak sizlere hatasız kul nasıl olunur bunu öğreteceğim.


Bilgisayar-Basindan-para-kazanmak


İnternetten Para Kazanmak

İnternet üzerinden milyonlarca insan ek gelir elde ederken siz neden boş durasınız ki? Gelişen dünya düzeninde artık insanlar internet üzerinden kendi işlerini kurarak ek gelir hatta tek gelir kaynakları üretmeye başladı. Bu yazımızda sizlere vereceğimiz birkaç taktiği deneyerek para kazanabilirsiniz. Boş durmaktan iyidir sizce de öyle değil mi?

Yazının ana kategorisi "Bilgisayar başında oturarak para kazanmak" sizlere bu konu hakkında denenmiş ve gerçekten para kazandıran işlerden bahsedeceğim.


Kripto Paralar ile İlgilenin

Bitcoin serüveninden sizlere bahsetmeme gerek yoktur umarım ilk çıktığı zamanlarda kimsenin yüzüne bakmadığı bu sanal para şuan 20.000 dolar seviyelerinde. Bunun yanında bir çok alt koin olarak adlandırılan sistemlerde türemeye başladı. Sizin yapmanız gereken bunları düzenli olarak takip edip alım/satım yapmak. Kısa zamanda çok güzel kar elde edebilirsiniz tabi bunu yaparken dikkatli olmalısınız iyi analiz etmelisiniz. Sizlere rehber niteliğinde " Sanala Para Alıp Satmak - Türk Borsası " adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Benimde uyguladığım bir yöntem olan Anket doldurarak para kazanma taktiğini bizzat örnekleri ile sizlere anlatmak istiyorum. Mobrog üzerinden bir süre uğraşmıştım sonra ara vermiştim geçenlerde maillerimi incelerken gördüm ve tekrar uğraşmaya başladım.

Anket-Doldurarak-Para-Kazanmak

Döviz üzerinden kazanç sağlayabileceğiniz bir sistem hem karlı hemde maliyetsiz. Uzun bir süre ara vermiştim ama sonradan tekrar para kazanmaya başladım referans kodum ile üye olarak teknik destek hizmetinden de yararlanabilirsiniz

Sosyal Medya Üzerinden Para Kazanmak

Sosyal medya platformlarından hesaplar açarak kendi kitlenizi oluşturmaya çalışın. Bunun için içerik üretmeniz gerekli. Örneğin İnstagram üzerinden bir hesap açarak belirlediğiniz kategoride yayın yaparak takipçi kazanabilirsiniz. Daha sonra reklam teklifleri alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnstagram üzerinden para kazanmak için tek gereken takipçi kazanmak.

3 yorum:

 1. Çok çalışmak gerek.Kolay değil.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir an önce çalışmaya başlamak gerek desek daha doğru olur üstad :D

   Sil
 2. Bir an önce çalışmaya başlamak gerek desek daha doğru olur üstad :D

  YanıtlaSil

Hata yapmaktansa yorum yapın daha iyi :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Davetsiz Hayat